ASTM D3321-13

ASTM D3321-13 Стандартний метод використання рефрактометра для визначення температури кристалізації водних охолоджувальних рідин у польових умовах

ОБЛАСТЬ ДІЇ

Цей метод поширюється на застосування портативного рефрактометра для визначення очікуваного ступеню захисту від замерзання, що забезпечується охолоджувальними розчинами на основі етилен- і пропіленгліколю, що використовуються в охолоджувальних системах двигунів та в інших областях застосування. Компанія Anton Paar не пропонує портативні рефрактометри, але випускає автоматичні настільні рефрактометри з кращими технічними характеристиками та рядом переваг. Якщо приблизна температура кристалізації визначається в лабораторних умовах, ми пропонуємо вибрати один з наших рефрактометрів.

ЗРАЗОК

Охолоджувальні розчини на основі етилен- і пропіленгліколю

СТИСЛИЙ ОПИС МЕТОДУ ВИПРОБУВАННЯ

1.       Протріть призму дистильованою водою та ацетоном 1,332987

2.       Відрегулюйте рефрактометр за дистильованою водою (показник рефракції nD20 1,332987)

3.       Виберіть заздалегідь визначений метод для антифризу на основі етиленгліколю, антифризу на основі пропіленгліколю, або, при застосуванні іншого антифризу, разом з представником відділу обслуговування компанії Anton Paar створіть нестандартну шкалу

4.       Нанесіть кілька крапель антифризу на вимірювальну призму рефрактометра Abbemat

5.       Дочекайтеся стабілізації температури

6.       Зніміть/запишіть покази

ВАЖЛИВІ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ПРИЛАДУ

·          Управління температурою за допомогою елемента Пельт’є

·          Заздалегідь визначені методи і наявність можливості для створення нестандартних шкал

·          Повністю автоматична робота

ЗАЯВЛЕНА ТОЧНІСТЬ

Температури (вручну): R = 0.5 °C

РЕКОМЕНДОВАНА КОНФІГУРАЦІЯ: Рефрактометр

Елемент

№ деталі

Опис

Кількість

1

109980

Рефрактометр Abbemat 200, лінійка Economy (Економічність)

1

АРГУМЕНТИ НА КОРИСТЬ УСПІШНОСТІ ПРОДАЖУ

Рефрактометр Abbemat забезпечить кращі повторюваність і точність, ніж ручний рефрактометр типу Abbe. Оскільки він є повністю автоматичним, вимірювання не залежить від користувача. Переваги рефрактометра Abbemat у порівнянні з портативними рефрактометрами включають управління температурою, пристрій заміни зразків, пристрій для зберігання даних, можливість друку, нестандартні специфічні шкали та багато інших.

ПЕРЕДБАЧУВАНИЙ РИНОК

Виробники охолоджувальних рідин на основі етилен- і пропіленгліколю, обробники матеріалів і користувачі, які використовують ці розчини у системах охолодження двигунів, та інші спеціальні області застосування.


Comments