ASTM D6371-10

ASTM D6371-10 Стандартний метод випробування для визначення точки закупорювання холодних фільтрів дизельного і пічного палива

СХОЖІ СТАНДАРТИ

Н/Д

ОБЛАСТЬ ДІЇ

Цей метод випробування описує визначення температури закупорювання холодних фільтрів (CFPP) для палива для дизельних двигунів і домашніх печей обігріву за допомогою ручних або автоматичних апаратів. Значення CFPP палива підходить для визначення найнижчої температури, при якій паливо буде вільно, без перешкод подаватися у певні паливні системи.

Всі дизельні палива містять парафін. При зниженні температури палива у певний момент починається осадження кристалів парафіну. При осадженні певної кількості парафіну кристали можуть перекривати потік палива через фільтри та інші вузькі протоки у паливній системі.

ЗРАЗОК (ЗРАЗКИ)

Метод придатний для дистильованих палив, у тому числі, тих, що містять присадки для підвищення текучості та інші присадки, призначені для використання у дизельних двигунах і установках обігріву будинків.

СТИСЛИЙ ОПИС МЕТОДУ ВИПРОБУВАННЯ

Зразок охолоджується у заданих умовах і набирається у піпетку в умовах контрольованого вакууму через стандартизований дротяний сітчастий фільтр з інтервалами у 1 °C. Поки зразок продовжує охолоджуватися, процедура повторюється для кожного 1 °C нижче першої контрольної температури. Випробування продовжується доти, поки кількість кристалів парафіну, що відділилася від розчину, не стане достатньою для зупинки або уповільнення потоку так, що час заповнення піпетки перевищує 60 с, або паливо не зможе повністю повернутися у випробувальну посудину раніше, ніж паливо охолоне ще на 1 °C. Зафіксована температура, при якій відбулася остання фільтрація, записується як значення CFPP.

 

Температура ванни

Початок випробування

-34 °C ± 0,5 °C

Коли (якщо) зразок досягає -20 °C

-51 °C ± 1 °C

Коли (якщо) зразок досягає -35 °C

-67 °C ± 2 °C

ВАЖЛИВІ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ПРИЛАДУ

Callisto 100 є повністю автоматичним, компактним, самостійним апаратом для визначення CFPP, управління яким здійснюється за допомогою сенсорного екрану. Він містить всі компоненти, що необхідні згідно зі стандартним методом. Випробування і результати повністю відповідають вимогам ASTM D6371, EN 116, EN 16329, JIS K 2288 і IP 309.

ЗАЯВЛЕНА ТОЧНІСТЬ

Повторюваність

Відтворюваність

1,76 °C

0,102 (25-X) °C ( якщо CFPP ~ -25 -> 5,0 °C)

X = середнє значення двох результатів випробування

 

РЕКОМЕНДОВАНА КОНФІГУРАЦІЯ

Елемент

№ деталі

Опис

Кількість

1

146618

Callisto 100

1

2

146370

Охолоджувальний/нагрівальний циркуляційний насос FP40-MA

1


 

АРГУМЕНТИ НА КОРИСТЬ УСПІШНОСТІ ПРОДАЖУ (підтверджені патентами США)

·          Відмінна однорідність температури кожуха забезпечує високу точність

·          Новаторський інтерфейс користувача

·          Callisto 100 використовує недавно розроблену сучасну технологію на основі елементів Пельт’є, яка дозволяє підключати охолоджувальну систему, яка не містить метанолу.

ПЕРЕДБАЧУВАНИЙ РИНОК

Нафтоперегінні підприємства, виробники біодизельного палива, незалежні лабораторії, паливні термінали, паливні депо (збереження і розподіл палива), митниці, виробники присадок, хімічна промисловість, автомобільна промисловість, регуляторні лабораторії міністерства палива, мобільні лабораторії, організації міністерства оборони


Comments